Європарламент вимагає посилити боротьбу з ухиленням від сплати податків

Вівторок, 14 листопада 2017, 14:11
Версія для друку Коментарі

Депутати Європарламенту різко розкритикували Раду ЄС та міністрів фінансів через неадекватну роботу у боротьбі з ухиленням від сплати податків.

Критика була висловлена під час дебатів, скликаних через оприлюднення Paradise Papers, повідомляє сайт Європарламенту.

Депутати заявили, що міністри фінансів не повинні ховатися за правилами одностайності у боротьбі з ухиленням від сплати податків. В даний час податкові рішення, які приймаються на рівні ЄС, повинні узгоджуватися усіма державами-членами.

Депутати Європарламенту з різних політичних спектрів скаржаться на шахрайські механізми, які використовують надбагаті та багатонаціональні компанії, щоб приховати свої доходи.

Про ці методи стало відомо після витоку офшорних документів Luxleaks, Panama Papers, а зовсім недавно - Paradise Papers.

"Прізвища залучених осіб можуть змінитися, але механізми залишаються однаковими", - додав один із євродепутатів.

Єврокомісар з питань економіки та фінансів, податкової та митної справи П'єр Московісі заявив, що Єврокомісія наближається до завершення списку "некооперативних податкових юрисдикцій" або податкових гаваней.

Він додав, що цей чорний список має бути готовим до 5 грудня для засідання Ради ЄС з економічних та фінансових питань.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Крістіан Даніельсон: Жоден партнер ЄС не просував такі грубі порушення, які пропонують в Україні

Гендиректор Єврокомісії з питань сусідства: "Якщо одна зі сторін порушує умови торговельної угоди, то наслідки точно будуть!.. Україна вже зробила чимало у питанні боротьби з корупцією, але лишається ключовий крок – створення Вищого антикорупційного суду..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter