Європарламент вимагає посилити боротьбу з ухиленням від сплати податків

Вівторок, 14 листопада 2017, 14:11
Версія для друку Коментарі

Депутати Європарламенту різко розкритикували Раду ЄС та міністрів фінансів через неадекватну роботу у боротьбі з ухиленням від сплати податків.

Критика була висловлена під час дебатів, скликаних через оприлюднення Paradise Papers, повідомляє сайт Європарламенту.

Депутати заявили, що міністри фінансів не повинні ховатися за правилами одностайності у боротьбі з ухиленням від сплати податків. В даний час податкові рішення, які приймаються на рівні ЄС, повинні узгоджуватися усіма державами-членами.

Депутати Європарламенту з різних політичних спектрів скаржаться на шахрайські механізми, які використовують надбагаті та багатонаціональні компанії, щоб приховати свої доходи.

Про ці методи стало відомо після витоку офшорних документів Luxleaks, Panama Papers, а зовсім недавно - Paradise Papers.

"Прізвища залучених осіб можуть змінитися, але механізми залишаються однаковими", - додав один із євродепутатів.

Єврокомісар з питань економіки та фінансів, податкової та митної справи П'єр Московісі заявив, що Єврокомісія наближається до завершення списку "некооперативних податкових юрисдикцій" або податкових гаваней.

Він додав, що цей чорний список має бути готовим до 5 грудня для засідання Ради ЄС з економічних та фінансових питань.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter