Міноборони РФ навело скріншот з гри як доказ співпраці США з ІДІЛ

Вівторок, 14 листопада 2017, 14:31
фото
Версія для друку Коментарі

Міноборони РФ звинуватило США у співпраці з терористичним угрупованням "Ісламська держава" і як доказ опублікувало скріншот з гри для мобільних пристроїв.

Скріни були опубліковані на сторінках Міноборони РФ в Twitter і Facebook.

У заяві Міноборони РФ йдеться про багатокілометрові колони бойовиків ІДІЛ, які йдуть з сирійського міста Абу-Кемаль в напрямку сирійсько-іракського кордону.

 натисніть для збільшення

В якості доказів були наведені нібито фотографії супутникових знімків, на яких видно пересування колон.

натисніть для збільшення 

Однак користувачі соцмереж швидко вказали на те, що це насправді скріншоти з гри для мобільних пристроїв "AC-130 Gunship Simulator".

Командування російського угруповання повідомило, що двічі зверталося до командування очолюваної США міжнародної коаліції з пропозицією про проведення спільних дій по знищенню відступаючих колон ІДІЛ на східному березі річки Євфрат.

Однак американці нібито в категоричній формі відмовилися завдавати авіаударів по терористах ІДІЛ.

Заяву Міноборони РФ на Facebook було опубліковано близько двох годин тому, за деякий час з поста видалили фото. Повідомлення в Twitter було повністю видалено, і пізніше з'явилася серія твітів зі звинуваченнями на адресу США, але вже без "фотодоказів".

Нагадаємо, минулого року посольство РФ у Лондоні проілюструвало заяву про Алеппо "доказами" з відеогри.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter