Медведєв заявив про спроби ЄС змусити Росію відмовитися від "Північного потоку-2"

Вівторок, 14 листопада 2017, 14:51
Версія для друку Коментарі

Євросоюз розширює вимоги Третього енергопакету, щоб змусити Росію відмовитися від будівництва газопроводу "Північний потік-2".

Про це заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв за підсумками участі в саміті АСЕАН і Східноазіатському саміті на Філіппінах, передає ТАСС.

"З усією ймовірністю,  це спосіб тиску на нашу країну з метою або змусити нас відмовитися від будівництва другої нитки Nord Stream, або якимось чином ускладнити цю роботу",— заявив Медведєв.

Він додав, що підхід Росії до реалізації проекту газопроводу "залишається незмінним".

"Це ніякий не політичний інструмент, ніякий не засіб впливу нашої країни на європейські країни, як це подають окремі держави і політики, це нормальний комерційний проект",— сказав Медведєв.

Минулого тижня Єврокомісія оприлюднила проект поправок до газової директиви ЄС 2009/73. Вони поширюють вимоги Третього енергопакету ЄС — доступ третіх осіб до газопроводів, заборона на поєднання бізнесу з транспортування і продаж газу, а також прозорість тарифів на імпортні морські газопроводи з третіх країн.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Крістіан Даніельсон: Жоден партнер ЄС не просував такі грубі порушення, які пропонують в Україні

Гендиректор Єврокомісії з питань сусідства: "Якщо одна зі сторін порушує умови торговельної угоди, то наслідки точно будуть!.. Україна вже зробила чимало у питанні боротьби з корупцією, але лишається ключовий крок – створення Вищого антикорупційного суду..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter