Медведєв заявив про спроби ЄС змусити Росію відмовитися від "Північного потоку-2"

Вівторок, 14 листопада 2017, 14:51
Версія для друку Коментарі

Євросоюз розширює вимоги Третього енергопакету, щоб змусити Росію відмовитися від будівництва газопроводу "Північний потік-2".

Про це заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв за підсумками участі в саміті АСЕАН і Східноазіатському саміті на Філіппінах, передає ТАСС.

"З усією ймовірністю,  це спосіб тиску на нашу країну з метою або змусити нас відмовитися від будівництва другої нитки Nord Stream, або якимось чином ускладнити цю роботу",— заявив Медведєв.

Він додав, що підхід Росії до реалізації проекту газопроводу "залишається незмінним".

"Це ніякий не політичний інструмент, ніякий не засіб впливу нашої країни на європейські країни, як це подають окремі держави і політики, це нормальний комерційний проект",— сказав Медведєв.

Минулого тижня Єврокомісія оприлюднила проект поправок до газової директиви ЄС 2009/73. Вони поширюють вимоги Третього енергопакету ЄС — доступ третіх осіб до газопроводів, заборона на поєднання бізнесу з транспортування і продаж газу, а також прозорість тарифів на імпортні морські газопроводи з третіх країн.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter