Уряд Греції виплатить 1,4 млрд євро громадянам, які постраждали від економії

Вівторок, 14 листопада 2017, 15:34
Версія для друку Коментарі

Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ціпрас оголосив про плани розподілити близько 1,4 млрд євро серед людей, які постраждали від введених кредиторами ЄС заходів жорсткої економії.

Про це повідомляє Ekathimerini.

Ципрас заявив, що кошти з’явилися після того, як Греція перевищила свій первинний профіцит у кредитній схемі 2017 року. "На другий рік ми можемо надавати соціальні дивіденди для тих, хто цього потребує найбільше", - сказав він.

720 млн євро цих так званих соціальних дивідендів отримають 3,4 мільйонів громадян у формі одноразової фінансової допомоги.

Ще 315 млн євро будуть виплачувати пенсіонерам, які були змушені платити страхові внески на медичну допомогу в період з 2012 по 2016 рік.

Решта 360 млн євро будуть надані державній електрокомпанії, щоб запобігти подальшому зростанню цін на електроенергію.

Нагадаємо, у жовтні Європейський механізм стабільності (ЕSM) виплатив Греції черговий транш у 800 млн євро.

Після виплати цього траншу, загальна сума наданої ESM фінансової допомоги для Греції досягла 40,2 млрд євро. Програма порятунку Греції передбачає виділення до 86 млрд євро.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter