У Латвії залишилися працювати тільки 13 біженців

Вівторок, 14 листопада 2017, 16:58
Версія для друку Коментарі

Згідно з офіційними даними, на даний момент в Латвії легально працевлаштовані лише 13 прибулих за програмою переміщення ЄС біженців.

Про це повідомляє портал Delfi.

Всього за останні два роки роботу в Латвії знайшов лише 21 мігрант з 346, розповіла голова інтеграційного проекту при Держагентстві зайнятості Латвії Антра Янсоне.

При цьому Янсоне зазначила, що, швидше за все, серед біженців є і ті, хто зміг працевлаштуватися без допомоги Держагентства зайнятості, так що в дійсності цифра більш оптимістична.

Найчастіше мігранти влаштовуються на порівняно нескладні роботи: працюють на складах або в закладах громадського харчування. Однак є й такі, хто пішов працювати лікарем або соцпрацівником, розповіла Янсоне.

Скільки біженців залишилися в країні — точно не знає ніхто. Причини від'їзду можуть бути різні — пошуки кращого життя або ж просто не вийшло знайти роботу і житло.

За програмою переміщення ЄС до 15 вересня 2017 року в Латвії було переміщено 346 осіб (178 дорослих і 168 дітей). Латвія зобов'язалася прийняти 531 біженця, тобто залишилося прийняти ще 185.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter