Прем'єр Іспанії обіцяє перемогти сепаратистів на виборах в Каталонії

Вівторок, 14 листопада 2017, 17:06
Версія для друку Коментарі

Прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой заявив, що сподівається перемогти сепаратистів на виборах Каталонії, і закликав до виборців активно голосувати на дільницях.

Про це повідомляє AFP.

"Ми будемо працювати так, щоб групи за незалежність не перемогли", - сказав Рахой.

Прем'єр закликав до "масової участі" виборців і зазначив, що для затриманих посадових осіб немає заборони для участі у виборах, але вони "повинні поважати закон".

"Всі вони можуть працювати як кандидати, оскільки суд не оголошував їх неприйнятними", – сказав він.

Але він звинуватив відсторонених каталонських чиновників у тому, що вони себе "політично делегімітизували" після того, як "обманювали громадян Каталонії, вимагаючи незалежності".

На виборах 2015 року  "Народна партія", яку очолює Рахой, посіла у Каталонії лише п’яте місце.

Як відомо, 27 жовтня парламент Каталонії проголосував за незалежність від Іспанії. Того ж дня Іспанія застосувала статтю 155 конституції, запровадивши пряме управління у регіон.

Політиків, причетних до проголошення незалежності, звинуватили у заколоті, непокорі уряду, зловживанні державними коштам.

Частина лідерів Каталонії на чолі з відстороненим главою уряду Карлесом Пучдемоном знаходиться у Бельгії, частина – під арештом або відпущена під заставу.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter