Міністр оборони Польщі: Путін хоче Україну, але він припустився великої помилки

Середа, 15 листопада 2017, 10:18
Версія для друку Коментарі

На думку міністра оборони Польщі Антоні Мацеревича, метою російського президента Володимира Путіна є відновлення імперії, але без України це неможливо.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню The New York Observer.

"Він хоче Україну. За будь-яку ціну. Путін має багато нерозкритих карт. Він хоче відновити імперію. Хоче отримати можливості у Польщі і інших країнах. Однак Україна має бути частиною імперії, невід’ємною частиною", - сказав Мацеревич, відповідаючи на питання, чого хоче Путін.

За його словами, для Путіна це довготривалий проект, однак він вже припустився помилок.

"Він припустився великої помилки: завдяки Путіну американські війська знаходяться недалеко від українського кордону, і, ймовірно, він втратив Київ! Цього ніколи не траплялося, починаючи з XVII століття", - зазначив міністр.

За його словами, дії Путіна змусили багатьох у НАТО розплющити очі. На думку міністра, зараз альянс рухається у потрібному напрямку, однак попереду ще багато роботи.

"Росіяни готові до війни. НАТО слід теж бути готовим. Ми рухаємось занадто повільно і це проблема", - сказав Мацеревич.

Він не виключив також, що Росія може почати військові дії на Далекому Сході.

"Вони хочуть відвернути увагу американців, продовжити фронт конфронтації щоб створити зручну ситуацію для агресії в Європі. Варто поглянути на карту, щоб зрозуміти: Росія завжди допомагає ворогам Америки: тісні зв’язки з КНДР, втручання в Афганістані і Сирії, підтримка Ірану тощо", - зазначив Мацеревич.

Нагадаємо, міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич назвав події 2008 року в Грузії, агресію РФ проти України, Смоленську катастрофу і катастрофу МН17 наслідками потурання російському імперіалізму.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter