Дипломати та політики підтверджують плани щодо повернення Росії до ПАРЄ

Середа, 15 листопада 2017, 13:42
Версія для друку Коментарі

Російська делегація на січневій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи має намір повернутися до ПАРЄ, при чому без виконання будь-яких передумов.

Про це повідомляють українські політики та дипломати.

Про ймовірне повернення Росії йшлося на зустрічі української парламентської делегації в ПАРЄ в Києві з послами країн-членів Ради Європи.

"З колегами-депутатами усіх фракцій мали важливу розмову з дипломатичним корпусом, особливо актуальну напередодні січневої сесії, яка обіцяє бути важкою - росіяни планують тушкою чи чучелом повертатися в ПАРЄ, при чому без виконання будь-яких передумов", - повідомила віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"Ми виступаємо за те, аби РФ повернулася у міжнародне правове поле та почала, нарешті, виконувати свої зобов’язання", - додала вона.

Посол України при Раді Європи Дмитро Кулеба зазначив, що нова резолюція ООН щодо Криму дуже важлива і для РЄ.

"Це чіткий сигнал, що потрібно збільшувати, а не зменшувати тиск на Росію. Плани щодо повернення росіян до ПАРЄ в січні 2018 - це саме зменшення тиску. РЄ має діяти відповідально і захищати, а не торгувати принципами", - написав він у Twitter.

Нагадаємо, голова комітету міністрів РЄ заявив, що Росія поставила під загрозу роботу Ради Європи.

В офісі генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда заявили, що хочуть повернути росіян, але не через гроші. 

У Росії відповіли, що нове рішення щодо внеску РФ у бюджет Ради Європи на 2018 рік залежатиме від того, чи братиме російська делегація повноцінну участь у роботі ПАРЄ.

Про ситуацію з шантажем РФ у питанні фінансових внесків до Ради Європи читайте у статті: "Безпрограшна лотерея Кремля: до чого приведе Москву шантаж Ради Європи".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter