В ЄС підписали соціальну декларацію

П'ятниця, 17 листопада 2017, 16:34
Версія для друку Коментарі

Євросоюз ухвалив документ під назвою "Європейська основа соціальних прав", який визначає принципи соціального виміру політики ЄС.

Про це повідомляє сайт Єврокомісії.

Декларація має сприяти наданню нових і більш ефективних прав для громадян ЄС.

Вона складається з 20 ключових принципів, структурованих навколо трьох основних сфер: рівні можливості та доступ до ринку праці; справедливі умови праці; соціальний захист та інклюзивність.

Документ підписали президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, президент Європарламенту Антоніо Таджані та прем'єр-міністр головуючої в ЄС Естонії Юрі Ратас від імені країн-членів.

"Європейська соціальна модель стала історією успіху та зробила Європу місцем світового класу для життя та роботи. Сьогодні ми підтверджуємо наші спільні цінності та беремо зобов'язання щодо 20 принципів та прав. Від права на справедливу заробітну плату до права на охорону здоров'я; від безперервного навчання, поліпшення рівноваги між роботою та життям та гендерної рівності до мінімальних доходів", - сказав Юнкер.


ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter