Туск: Прогрес має бути вже на початку грудня, щоб розблокувати Brexit-переговори

П'ятниця, 17 листопада 2017, 17:38
Версія для друку Коментарі

Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що він повідомив прем'єр-міністру Великої Британії Терезі Мей, що ЄС хоче досягти прогресу у питанні ірландського кордону та фінансових зобов'язань вже на початку грудня, щоб просунутися далі у переговорах.

Про це він заявив сьогодні після зустрічі із Мей на саміті у Швеції, повідомляє Reuters.

"У той час як досягнуто значного прогресу у питанні прав громадян, нам потрібно значно покращити прогрес у питанні Ірландії та фінансовому врегулюванні. Щоб уникнути будь-якої невизначеності щодо нашого робочого календаря, я чітко дав зрозуміти прем'єр-міністру, що цей прогрес має відбутися не пізніше, ніж на початку грудня", - сказав він.

14-15 грудня Туск очолить черговий саміт ЄС, який може дати зелене світло для початку переговорів щодо майбутньої торгової угоди з Лондоном.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Brexit зупинився на кордоні: як проблема Північної Ірландії ламає переговори Великої Британії та ЄС

По обидва боки ірландського кордону є політики та активісти, які сподіваються на відновлення об’єднаної Ірландії. На думку колишнього міністра юстиції Ірландії Майкла МакДауела, ще 10 років тому він не міг уявити об’єднану Ірландію, але сьогодні готовий сказати "можливо"...

Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter