Туск: Прогрес має бути вже на початку грудня, щоб розблокувати Brexit-переговори

П'ятниця, 17 листопада 2017, 17:38
Версія для друку Коментарі

Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що він повідомив прем'єр-міністру Великої Британії Терезі Мей, що ЄС хоче досягти прогресу у питанні ірландського кордону та фінансових зобов'язань вже на початку грудня, щоб просунутися далі у переговорах.

Про це він заявив сьогодні після зустрічі із Мей на саміті у Швеції, повідомляє Reuters.

"У той час як досягнуто значного прогресу у питанні прав громадян, нам потрібно значно покращити прогрес у питанні Ірландії та фінансовому врегулюванні. Щоб уникнути будь-якої невизначеності щодо нашого робочого календаря, я чітко дав зрозуміти прем'єр-міністру, що цей прогрес має відбутися не пізніше, ніж на початку грудня", - сказав він.

14-15 грудня Туск очолить черговий саміт ЄС, який може дати зелене світло для початку переговорів щодо майбутньої торгової угоди з Лондоном.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."

PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter