У Косові депутата засудили на 8 років за вистріл з гранатомета у будівлю парламенту

П'ятниця, 17 листопада 2017, 19:00
Версія для друку Коментарі

Суд у Косові засудив чотирьох людей, включаючи члена парламенту, до тюремного терміну від 2 до 8 років за вистріл з ручного протитанкового гранатомета у будівлю парламенту у 2016 році.

Про це повідомляє Balkaninsight.

Основний суд у Приштині визнав чотирьох активістів лівої політичної партії "Самовизначення" (Vetevendosje) винними за напад на парламент Косово 4 серпня 2016 року.

Депутата партії "Самовизначення" Фрешера Краснічі засудили на 8 років ув'язнення, всі інші отримали від 6 до 2 років.

Всі четверо обвинувачених не визнали себе винними на слуханні, яке відбулося 28 лютого, заявивши, що звинувачення є політичними.

Їх визнали відповідальними за запуск реактивної протитанкової гранати в будівлю парламенту у серпні минулого року.

Як відомо, вони здійснили вибух для того, щоб зупинити ратифікацію парламентом договору про кордон з Чорногорією. Під час атаки ніхто не постраждав.

Зазначимо, що договір дозволяє жителям Косова без віз приїжджати в ЄС. Однак опозиційні партії Косова виступили проти документу, який передбачає передачу Чорногорії 8 тисяч гектарів землі. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter