У Косові депутата засудили на 8 років за вистріл з гранатомета у будівлю парламенту

П'ятниця, 17 листопада 2017, 19:00
Версія для друку Коментарі

Суд у Косові засудив чотирьох людей, включаючи члена парламенту, до тюремного терміну від 2 до 8 років за вистріл з ручного протитанкового гранатомета у будівлю парламенту у 2016 році.

Про це повідомляє Balkaninsight.

Основний суд у Приштині визнав чотирьох активістів лівої політичної партії "Самовизначення" (Vetevendosje) винними за напад на парламент Косово 4 серпня 2016 року.

Депутата партії "Самовизначення" Фрешера Краснічі засудили на 8 років ув'язнення, всі інші отримали від 6 до 2 років.

Всі четверо обвинувачених не визнали себе винними на слуханні, яке відбулося 28 лютого, заявивши, що звинувачення є політичними.

Їх визнали відповідальними за запуск реактивної протитанкової гранати в будівлю парламенту у серпні минулого року.

Як відомо, вони здійснили вибух для того, щоб зупинити ратифікацію парламентом договору про кордон з Чорногорією. Під час атаки ніхто не постраждав.

Зазначимо, що договір дозволяє жителям Косова без віз приїжджати в ЄС. Однак опозиційні партії Косова виступили проти документу, який передбачає передачу Чорногорії 8 тисяч гектарів землі. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter