ВМС США почали розслідування через пеніс, намальований у небі над Вашингтоном

Субота, 18 листопада 2017, 10:50
фото, відео
Версія для друку Коментарі

Військово-морські  сили США почали розслідування через гігантський пеніс, намальований у небі екіпажем літака E/A-18 Growler.

Про це повідомляє CNN.

Інцидент стався у четвер над округом Оканоган у штаті Вашингтон. Літак ВМС США пролетів над населеним пунктом, залишивши за собою у небі слід у вигляді чоловічого статевого органу.

Неристойний малюнок здивував місцевих мешканців і вони почали бурхливо обговорювати інцидент у соцмережах. Одна жінка була дуже розчарована побаченим, відзначивши, що їй довелося пояснювати своїм маленьким дітям значення малюнка.

У ВМС США засудили дії свого екіпажу, назвавши їх неприпустимими та незрілими, та вибачилися за інцидент.

"Військово-морський флот вимагає від свого екіпажу найвищих стандартів і ми вважаємо це абсолютно неприйнятним… екіпаж несе повну відповідальність", - сказано у повідомленні ВМС США.

 "Поверхневі і незрілі дії сексуального характеру не мають місця у ВМС США", - заявив віце-адмірал Майк Шумейкер, наголосивши на обов’язку службовців "сприяти атмосфері гідності та поваги".  

Федеральне управління з авіації США заявило місцевому телеканалу KREM 2, що витівка не загрожувала нічиїй безпеці. Попри це, причетний екіпаж було відсторонено від виконання обов’язків. У зв’язку з інцидентом ВМС США проводить розслідування. 


ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter