Сирійська армія знову відбила місто Абу-Кемаль у бойовиків ІДІЛ

Неділя, 19 листопада 2017, 17:02
Версія для друку Коментарі

Сирійська урядова армія відновила повний контроль над містом Абу-Кемаль, захоплене бойовиками "Ісламської держави".

Про це повідомляє AFP.

Місто Абу-Кемаль, яке було останнім міським оплотом ІДІЛ в Сирії, за останні тижні кілька разів переходило до однієї із сторін.

Армія Сирії оголосила про захоплення міста біля іракського кордону 9 листопада, але втратила його на минулому тижні тому під час контрнаступу ісламістів.

"Сирійські війська та союзні сили взяли під контроль Абу-Кемаль и знешкоджують вибухівку та міни, які залишила ІДІЛ", - заявив представник сирійської армії в Дейр-ез-Зорі.

Державне сирійське інформаційне агентство SANA також повідомило про перемогу в Абу-Кемалі, заявивши, що "сирійська армія та її союзники звільнили останній район, який був під контролем ІДІЛ".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter