Сирійська армія знову відбила місто Абу-Кемаль у бойовиків ІДІЛ

Неділя, 19 листопада 2017, 17:02
Версія для друку Коментарі

Сирійська урядова армія відновила повний контроль над містом Абу-Кемаль, захоплене бойовиками "Ісламської держави".

Про це повідомляє AFP.

Місто Абу-Кемаль, яке було останнім міським оплотом ІДІЛ в Сирії, за останні тижні кілька разів переходило до однієї із сторін.

Армія Сирії оголосила про захоплення міста біля іракського кордону 9 листопада, але втратила його на минулому тижні тому під час контрнаступу ісламістів.

"Сирійські війська та союзні сили взяли під контроль Абу-Кемаль и знешкоджують вибухівку та міни, які залишила ІДІЛ", - заявив представник сирійської армії в Дейр-ез-Зорі.

Державне сирійське інформаційне агентство SANA також повідомило про перемогу в Абу-Кемалі, заявивши, що "сирійська армія та її союзники звільнили останній район, який був під контролем ІДІЛ".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування для України: як повторити успіх естонської реформи

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter