У Кремлі хизуються позитивним впливом санкцій, але критикують нові заходи США

Четвер, 02 листопада 2017, 14:32
Версія для друку Коментарі

Незважаючи на неприйняття Москвою санкцій з боку Вашингтона, вони створюють позитивний вплив на економіку РФ.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє РИА "Новости".

Так він відреагував на прохання прокоментувати пункт американського закону, який зобов'язує владу стежити за тим, щоб люди і компанії з санкційних списків не отримували допомогу від іноземців.

Пєсков нагадав, що Володимир Путін не раз говорив про сприятливий ефект таких обмежень. При цьому він назвав "неприйнятною" екстериторіальність подібних законів.

"Екстериторіальність подібних законів є для нас неприйнятним проявом, ми категорично проти цього і як і раніше зберігаємо своє вкрай негативне ставлення до подібних санкційних справ",— заявив Пєсков.

Раніше мінфін США випустив заяву, згідно з якою американським фізичним і юридичним особам з кінця січня 2018 року заборонено вести справи з російськими компаніями в глибоководних, арктичних та сланцевих енергетичних проектах. Пізніше високопоставлений представник американської адміністрації уточнив, що мова йде також про російські енергетичні проекти трубопроводів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро (рос.).

Олеся Басараб, Братислава, для Європейської правди

Між новим урядом та перевиборами: куди ведуть масштабні протести у Словаччині

Колишній словацький прем'єр, який старанно створював собі імідж проєвропейського політика, зруйнував його однією заявою. Однак його відставка вже була не здатна заспокоїти протести. Словаки продовжують вимагати повного оновлення політичної системи.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter