У Німеччині перебувають 1,6 мільйона біженців

Четвер, 02 листопада 2017, 14:41
Версія для друку Коментарі

Станом на кінець грудня 2016 року в Німеччині перебували 1,6 мільйона іноземців, які шукають у країні захисту.

Про це повідомило в четвер, 2 листопада, Федеральне статистичне відомство, інформує Deutsche Welle.

Таким чином біженці становлять 16% від загальної кількості іноземців, що проживають в Німеччині.

До них належать шукачі притулку (36%), особи, які вже отримали його (54%) і ті, чиє прохання про надання притулку було відхилено - таких трохи менше 10%.

Крім того, в категорію іноземців, які шукають захисту, зараховують громадян, яким на батьківщині загрожує серйозна небезпека, але які не підпадають під дію Конвенції про статус біженців.

При цьому в даному показнику не враховуються ще 392 тисячі іноземців, які надали інформацію, яка не дозволяє однозначно встановити, чи приїхали вони до Німеччини на гуманітарних підставах, вказує відомство.

Найбільше тимчасових дозволів на перебування в Німеччині в якості біженців отримали сирійці (347 тисяч), тоді як безстроковий дозвіл - вихідці з РФ і Іраку (по 31 тисячі).

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter