Нідерланди: провал коаліційних переговорів у Німеччині – погана звістка для Європи

Понеділок, 20 листопада 2017, 12:07
Версія для друку Коментарі

Провал коаліційних переговорів у Німеччині є поганою новиною для всієї Європи.

Про це у понеділок заявив міністр закордонних справ Нідерландів Галбе Зійлстра, повідомляє EUobserver.

За його словами, те, що формування уряду в Німеччині займе більше часу, ніж прогнозувалось, є поганою новиною для Європи, але це не вплине на переговори щодо виходу Британії з ЄС.

"Німеччина є дуже впливовою країною в ЄС, тому, якщо у них немає уряду, у них немає мандата, їм буде дуже важко зайняти позиції", - відзначив дипломат.

Нагадаємо, блок Ангели Меркель, партії "Зелені" та "Вільні демократи" не домовилися про формування коаліції після місяця переговорів.

Меркель і надалі залишатиметься виконуючим обов'язки канцлера, але тепер перспективи формування нового уряду залишаються незрозумілими. Відкривається можливість до проведення дострокових парламентських виборів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter