Радник Ердогана: Туреччині час переглянути членство в НАТО

Понеділок, 20 листопада 2017, 15:16
Версія для друку Коментарі

Настав час переглянути питання членства Туреччини у НАТО.

Про це заявив радник президента Туреччини Ялчін Топчу, повідомляє Haberturk.

"Турецький парламент має якомога швидше переглянути питання членства Туреччини у НАТО" - сказав він.

"Через НАТО у сфері безпеки Туреччина залежить від інших країн. На жаль, альянс демонструє вороже ставлення до свого члена, Туреччини" - додав радник Ердогана.

За його словами, НАТО це не тільки військове об’єднання, а нова форма колоніалізму. На думку політики, членство у НАТО збільшує політичну і економічну залежність Туреччини.

Як повідомлялось, на навчаннях один із техніків знайшов в інтернеті фотографію Ататюрка та використав її для представлення "ворожих рядів". 

Крім того, від імені Ердогана було відкрито фальшивий акаунт у соціальній мережі, спрямований проти НАТО та союзників. Людиною, що відкрила цей рахунок, виявився офіцер норвезької армії, який мав курдське походження.

Обох причетних до скандалу осіб було звільнено, а НАТО і Норвегія вибачились перед Ердоганом, однак він вибачення відкинув.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter