Радник Ердогана: Туреччині час переглянути членство в НАТО

Понеділок, 20 листопада 2017, 15:16
Версія для друку Коментарі

Настав час переглянути питання членства Туреччини у НАТО.

Про це заявив радник президента Туреччини Ялчін Топчу, повідомляє Haberturk.

"Турецький парламент має якомога швидше переглянути питання членства Туреччини у НАТО" - сказав він.

"Через НАТО у сфері безпеки Туреччина залежить від інших країн. На жаль, альянс демонструє вороже ставлення до свого члена, Туреччини" - додав радник Ердогана.

За його словами, НАТО це не тільки військове об’єднання, а нова форма колоніалізму. На думку політики, членство у НАТО збільшує політичну і економічну залежність Туреччини.

Як повідомлялось, на навчаннях один із техніків знайшов в інтернеті фотографію Ататюрка та використав її для представлення "ворожих рядів". 

Крім того, від імені Ердогана було відкрито фальшивий акаунт у соціальній мережі, спрямований проти НАТО та союзників. Людиною, що відкрила цей рахунок, виявився офіцер норвезької армії, який мав курдське походження.

Обох причетних до скандалу осіб було звільнено, а НАТО і Норвегія вибачились перед Ердоганом, однак він вибачення відкинув.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter