Мінгареллі: Україна не повинна розривати зв’язки з непідконтрольними територіями

Середа, 22 листопада 2017, 12:23
Версія для друку Коментарі

Дії України в процесі реінтеграції Донбасі не повинні мати на меті розривання зв’язків з мешканцями, з бізнесом та виробниками на територіях, які опинилися на непідконтрольній території.

Про це сказав голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі в інтерв’ю "Європейській правді".

"Всі мешканці Донбасу – без винятку – повинні сприйматися як громадяни України. Вони повинні отримувати пенсію, соціальну допомогу. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії. Якщо ви хочете зрештою перейти до реінтеграції Донбасу, до примирення – ви маєте плекати та зберігати ці зв’язки", - сказав Мінгареллі.

Він також зазначив, що ухвалення в Україні законодавства, яке забороняє економічні зв’язки з компаніями на окупованій території, не було хорошим рішенням.

Мінгареллі зазначив, що через економічну блокаду більше місцевих мешканців долучаються до лав так званих "сепаратистів", бо просто не мають іншого варіанту, де працювати.

"І чим довше триває блокада, тим складніше буде відбудувати, відновити економіку Донбасу після того, як почнеться його реінтеграція. Є ризик, що частина грошових потоків осяде у поганих руках. Але водночас ми не вважаємо справедливим карати тих українців, хто не має іншого вибору, аніж залишатися на окупованій території", - сказав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."

PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter