Мінгареллі: Україна не повинна розривати зв’язки з непідконтрольними територіями

Середа, 22 листопада 2017, 12:23
Версія для друку Коментарі

Дії України в процесі реінтеграції Донбасі не повинні мати на меті розривання зв’язків з мешканцями, з бізнесом та виробниками на територіях, які опинилися на непідконтрольній території.

Про це сказав голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі в інтерв’ю "Європейській правді".

"Всі мешканці Донбасу – без винятку – повинні сприйматися як громадяни України. Вони повинні отримувати пенсію, соціальну допомогу. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії. Якщо ви хочете зрештою перейти до реінтеграції Донбасу, до примирення – ви маєте плекати та зберігати ці зв’язки", - сказав Мінгареллі.

Він також зазначив, що ухвалення в Україні законодавства, яке забороняє економічні зв’язки з компаніями на окупованій території, не було хорошим рішенням.

Мінгареллі зазначив, що через економічну блокаду більше місцевих мешканців долучаються до лав так званих "сепаратистів", бо просто не мають іншого варіанту, де працювати.

"І чим довше триває блокада, тим складніше буде відбудувати, відновити економіку Донбасу після того, як почнеться його реінтеграція. Є ризик, що частина грошових потоків осяде у поганих руках. Але водночас ми не вважаємо справедливим карати тих українців, хто не має іншого вибору, аніж залишатися на окупованій території", - сказав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Brexit зупинився на кордоні: як проблема Північної Ірландії ламає переговори Великої Британії та ЄС

По обидва боки ірландського кордону є політики та активісти, які сподіваються на відновлення об’єднаної Ірландії. На думку колишнього міністра юстиції Ірландії Майкла МакДауела, ще 10 років тому він не міг уявити об’єднану Ірландію, але сьогодні готовий сказати "можливо"...

Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter