У Франції банки закрили рахунки "Національного фронту" та Марін Ле Пен

Середа, 22 листопада 2017, 15:37
Версія для друку Коментарі

Лідер "Національного фронту" Марін Ле Пен заявила, що два банки закрили рахунки партії, а також її особистий рахунок.

Про це Ле Пен повідомила у Twitter.

Рахунки, за словами Ле Пен, були закриті в банках Société Générale та HSBC.

"Банківське переслідування стає особистим: пан Вандевілл, голова HSBC, викидає мене з банку, де я була клієнтом 25 років", - написала Ле Пен.

Вона заявила на прес-конференції, що "фінансові олігархії намагаються задушити політичну опозицію та демократію", додавши, що буде подавати скарги на банки.

За французьким законодавством, банкам дозволяється закрити рахунки в односторонньому порядку.

Проте доступ до банківського рахунку є правом у Франції, а Банк Франції може призначити банк, який потім повинен відкрити рахунок.

"Це політичне рішення з боку Société Générale, а не суперечка між клієнтом та їх банком", - сказала вона, наполягаючи на тому, що фінанси партії були стабільними.

Нагадаємо, Ле Пен запустила сайт, на якому збирає гроші на фінансування парламентської передвиборчої кампанії. Жоден французький та іноземний банк не погодився надати кредит її партії.

У 2014 році Ле Пен отримала кредит у розмірі 9 млн євро для фінансування своєї кампанії в Першому чесько-російському банку. Глава ультраправих тоді пояснила, що звернулася за кредитом до російського банку, оскільки французькі їй відмовили.  

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Brexit зупинився на кордоні: як проблема Північної Ірландії ламає переговори Великої Британії та ЄС

По обидва боки ірландського кордону є політики та активісти, які сподіваються на відновлення об’єднаної Ірландії. На думку колишнього міністра юстиції Ірландії Майкла МакДауела, ще 10 років тому він не міг уявити об’єднану Ірландію, але сьогодні готовий сказати "можливо"...

Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter