Голова польського Генштабу йде у відставку через конфлікт із міністром – ЗМІ

П'ятниця, 24 листопада 2017, 10:06
Версія для друку Коментарі

Голова Генштабу Польщі Лешек Суравський планує подати у відставку через конфлікт із міністром оборони Антоні Мацеревичем.

Про це, посилаючись на власні джерела, пише Onet.

Видання зазначає, що цей конфлікт є частиною більшого протистояння між міністром оборони та президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Зокрема, хоча Суравський не є креатурою міністра, Мацеревич висунув його на головну військову посаду, вважаючи, що зможе керувати їм. Згодом міністр вирішив змінити голову Генштабу, мотивуючи це тим, що цю посаду має займати чотиризірковий генерал, тоді як у Суравського лише три зірки.

Кандидатом на цю посаду став Ярослав Мікен, який теж є тризірковим генералом.

Однак президент Анджей Дуда ігнорує подання на підвищення звання Мікена, заявивши, що не буде підписувати його без подання підвищення для Суравського.

Конфлікт між президентом та міністром оборони став одним із головних у польській владі. Відповідно, відставка голови Генштабу лише поглибить цей конфлікт. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter