Італія готується запровадити "веб-податок" на цифрові послуги

Понеділок, 27 листопада 2017, 14:18
Версія для друку Коментарі

Бюджетний комітет Сенату Італії схвалив пропозицію запровадити 6-відсотковий податок на цифрові продажі.

Про це повідомляє The Local.

Згідно з пропозицією, фіксована ставка податку буде застосовуватися до продажу цифрових послуг, таких як онлайн-реклама. Наприклад, якщо італійська компанія купує рекламу у корпорації Google, 6% вартості продажу буде стягнено та сплачено італійській податковій установі.

Міністерство фінансів Італії пообіцяло до квітня 2018 року визначити точний перелік послуг, які будуть оподатковуватися.

У міністерстві вже зазначили, що сільськогосподарські компанії та ті, хто працюють за єдиною ставкою податку та невеликі платники податків будуть звільнені від сплати.

Очікується, що так званий "веб-податок" набере чинності з січня 2019 року і принесе додаткові 114 мільйонів євро на рік у бюджет Італії.

Італія є однією з кількох країн, які закликають Євросоюз реформувати механізм оподаткування високотехнологічних корпорацій, таких як Google та Facebook, стверджуючи, що компанії повинні сплачувати певний відсоток доходів, які вони отримують у європейських країнах.

В даний час компанії сплачують податок на прибуток і можуть сплачувати його країнах з найбільш сприятливою ставкою податку та платять мінімальні податки навіть у країнах, де вони здійснюють значні продажі.

Італія може бути першою європейською країною, яка запровадить подібний податок. Франція, Німеччина та Іспанія також розглядають ймовірність внесення подібних зміну у національне законодавство.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter