У Каталонії студенти перекривають вулиці та залізницю, протестуючи проти арешту лідерів

П'ятниця, 03 листопада 2017, 15:26
фото
Версія для друку Коментарі

Кількасот студентів перекрили автошляхи та залізницю у Каталонії на знак протесту проти арешту колишніх членів місцевого уряду.

Про це повідомляє El Mundo.

Близько полудня студенти та викладачі, що відгукнулись на заклик громадської організації "Університети республіки", перекрили низку вулиць, що ведуть з центру Барселони.

 

Вони вимагали випустити арештованих напередодні каталонських чиновників, тримаючи в руках банери з написами "Свободу політичним в’язням". Акція тривала приблизно півгодини.

У муніципалітеті Сан-Кугаат-дал-Бальєс, що в провінції Барселона, студени перекрили лінію залізничної компанії Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya, розгорнувши там великий банер.

Аналогічні перекриття вулиць студенти провели у Жироні. Одним із гасел на розгорнутих банерах було "Лише люди рятують людей".

Нагадаємо, напередодні суддя Національної судової палати Іспанії наказав ув’язнити вісьмох членів відстороненого женералітату Каталонії без права застави.

Членів уряду Каталонії звинувачують у заколоті, повстанні проти уряду, розкраданні державних коштів та інших злочинах.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter