Клімкін: євроінтеграції угорської меншини не досягти, роздаючи угорські паспорти

Четвер, 30 листопада 2017, 16:53
Версія для друку Коментарі

Міністр закордонних справ Павло Клімкін переконаний, Україна та Угорщина знайдуть взаєморозуміння щодо закону про освіту в частині мов навчання представників національних меншин. 

Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна" під час включення з Івано-Франківська, повідомляє УНІАН.

"Я угорцям сказав: євроінтеграції наших громадян угорського походження не можна досягти, роздаючи просто угорські паспорти. Рецепт євроінтеграції, рецепт успіху євроінтеграції для них знаходиться в тому, щоб рухатись з Україною до Європейського Союзу.

І насправді вони це розуміють, але зрозуміло, що є і внутрішньополітична ситуація, є емоція, але впевнений, що ми поступово цього рішення досягнемо. Нам потрібно постійно і послідовно працювати", - заявив Клімкін.

При цьому він прокоментував заяви представників угорської сторони щодо блокування євроінтеграційних прагнень України.

"Слухайте, ну яким чином? Навіть якщо якесь засідання, як кажуть угорці, буде перенесено, це ніяк не шкодить змісту нашої співпраці. У нас є Угода про асоціацію, у нас є безвізовий режим, у нас є плани на майбутнє, практичні проекти, які тут, до речі, у Франківську сьогодні обговорювали, у нас є рух до дигітального союзу (єдиний ринок цифрових технологій - УНІАН), до того, яким чином розвивати проекти у сфері енергетики і транспорту. Цьому за визначенням Угорщина шкодити не може", - наголосив Клімкін.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін у п’ятницю, 1 грудня, відвідає Закарпаття, де зустрінеться з представниками угорської меншини.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.

Світовий банк

Нові вимоги щодо Антикорупційного суду: що додав Світовий банк у конфлікт Києва та МВФ

Створення справді незалежного суду, а не його імітації, є важливим і для ЄС, і для США, і для інших ключових донорів України, тому схоже, що тут вони не будуть поступатися. Ми переклали новий лист – із вимогами, які висунули до законопроекту у Світовому банку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter