У Парижі люди блокують рух транспорту через скасований різдвяний ярмарок

Понеділок, 06 листопада 2017, 11:30
відео
Версія для друку Коментарі

Співробітники різдвяного ярмарку в Парижі у понеділок зранку заблокували рух на околицях французької столиці, спричинивши хаос на дорогах.

Про це повідомляє The Local.

На такий крок працівники пішли після того, як міська влада підтвердила, що знаменитий різдвяний ярмарок на Єлисейських полях цього року не відбудеться.

Близько 6:30 ранку шість десятків осіб спричинили десятикілометрові затори та збої в русі транспорту на кількох автомагістралях. Французьке телебачення оприлюднило кадри, на яких вантажівки протестувальників навмисне рухаються дуже повільно, щоб зашкодити руху транспорту.

Міська влада ще влітку вирішила змінити формат різдвяного ярмарку на Єлисейських полях, заявивши, що він надто комерціалізований. Однак із цим не погодився "ярмарковий магнат" Марсель Кампйон та прихильні до нього співробітники ярмарку.

Минулого тижня сторони конфлікту не змогли дійти згоди на переговорах, після чого Кампйон пригрозив "заблокувати Париж".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter