Глава МЗС Польщі радитиме президенту скасувати візит в Україну

Вівторок, 07 листопада 2017, 08:04
Версія для друку Коментарі

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський не рекомендуватиме президенту Анджею Дуді здійснювати візит до України.

Про це він сказав в ефірі "Польського радіо".

Відповідаючи на питання, чи буде він переконувати президента не їхати до України в грудні, він відповів, що спочатку хотів би представити йому результати свого візиту до Львова 4 і 5 листопада.

Можу тільки сказати, що оптимістичних новин у мене для президента немає. Я представлю ситуацію, а рішення має приймати сам президент. А ситуація є складною", - заявив Ващиковський.

Він також торкнувся питання складання "чорних списків" cеред українців, які, за словами Ващиковського, перешкоджають на адміністративному рівні проведенню польською стороною ексгумацій в Україні.

"Я можу сказати, що у випадку однієї особи цю процедуру вже введено в дію. Якщо її буде завершено, то упродовж кількох наступних днів я повідомлю, про кого йдеться", - підкреслив Ващиковський.

Раніше глава кабінету польського президента Кшиштоф Щерський повідомив, що у календарі Анджея Дуди на грудень передбачений його візит до Харкова, однак остаточне рішення буде прийняте після його консультацій з урядом і главою МЗС.

Ващиковський минулого тижня вже висловлював сумніви у доцільності такого візиту.

Детальніше про це читайте у статті "Хто очолить МЗС Польщі та чому лунають жорсткі заяви щодо України".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter