Додон запропонував ЄС повернутися до автономних преференцій замість ЗВТ

Вівторок, 07 листопада 2017, 13:55
Версія для друку Коментарі

Президент Молдови Ігор Додон запропонував єврокомісару з питань торгівлі Сесілії Мальмстрьом переглянути умови зони вільної торгівлі з ЄС.

Про це повідомляє Newsmaker.

Таку пропозицію він зробив, щоб повернутися до режиму автономних торгових преференцій, до асиметричної торгівлі з ЄС. На думку Додона, це необхідно для зростання виробничого та експортного потенціалу Молдови на ринку ЄС.

"Європейський Союз — важливий торговий партнер нашої країни. В торгових відносинах з ЄС наголошується зростання показників, як щодо імпорту, так і експорту. Але було б бажано, щоб у структурі експорту в ЄС було більше товарів і послуг з доданою вартістю для постачання на ринок ЄС", — підкреслив він.

Президент Молдови обговорив з єврокомісаром і Придністров'я, запропонувавши зберегти правила торгівлі регіону з ЄС і на 2018 рік.

Раніше Ігор Додон неодноразово негативно висловлювався щодо Угоди про асоціацію з ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter