Додон запропонував ЄС повернутися до автономних преференцій замість ЗВТ

Вівторок, 07 листопада 2017, 13:55
Версія для друку Коментарі

Президент Молдови Ігор Додон запропонував єврокомісару з питань торгівлі Сесілії Мальмстрьом переглянути умови зони вільної торгівлі з ЄС.

Про це повідомляє Newsmaker.

Таку пропозицію він зробив, щоб повернутися до режиму автономних торгових преференцій, до асиметричної торгівлі з ЄС. На думку Додона, це необхідно для зростання виробничого та експортного потенціалу Молдови на ринку ЄС.

"Європейський Союз — важливий торговий партнер нашої країни. В торгових відносинах з ЄС наголошується зростання показників, як щодо імпорту, так і експорту. Але було б бажано, щоб у структурі експорту в ЄС було більше товарів і послуг з доданою вартістю для постачання на ринок ЄС", — підкреслив він.

Президент Молдови обговорив з єврокомісаром і Придністров'я, запропонувавши зберегти правила торгівлі регіону з ЄС і на 2018 рік.

Раніше Ігор Додон неодноразово негативно висловлювався щодо Угоди про асоціацію з ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter