Трамп застеріг КНДР: не випробовуйте нас

Середа, 08 листопада 2017, 08:52
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп зробив пряме і персональне попередження лідеру КНДР Кім Чен Ину щодо ескалації відносин з США.

Про це повідомляє CNN.

"Зброя, яку ви маєте, не робить вашу країну безпечнішою, вона піддає ваш режим серйозній небезпеці. Кожен крок, який ви робите на цьому темному шляху, збільшує небезпеку", - заявив Трамп під час зустрічі в Національних зборах Південної Кореї в Сеулі.

"Північна Корея - це не рай, який передбачив ваш дід. Це пекло, яке ніхто не заслуговує", – додав він звертаючись до Кім Чен Ина.

Президент США закликав усі країни об'єднатися для блокади КНДР.

"Я сподіваюся, що я говорю не лише від імені наших країн (США та Південної Кореї), але від імені усіх цивілізованих країн, коли я повідомляю Північній Кореї: не недооцінюйте нас. Не випробовуйте нас", – сказав Трамп.

Як відомо, Трамп зараз перебуває у 12-денному турне азійськими країнами.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Brexit зупинився на кордоні: як проблема Північної Ірландії ламає переговори Великої Британії та ЄС

По обидва боки ірландського кордону є політики та активісти, які сподіваються на відновлення об’єднаної Ірландії. На думку колишнього міністра юстиції Ірландії Майкла МакДауела, ще 10 років тому він не міг уявити об’єднану Ірландію, але сьогодні готовий сказати "можливо"...

Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter