Кандидатами у президенти Чехії зареєструвалися 18 осіб

Середа, 08 листопада 2017, 16:21
Версія для друку Коментарі

Кандидатами на вибори президента Чехії, які відбудуться 12-13 січня наступного року, зареєструвалися 18 осіб.

Про це повідомила прес-служба МВС Чехії.

Реєстрація кандидатів завершилась напередодні. МВС розкриє імена кандидатів, які подали кандидатуру, лише 24 листопада - після прийняття рішення про реєстрацію або відмову кандидатам на пост президента республіки.

Для реєстрації кандидатом необхідно було зібрати 50 тисяч підписів або заручитися підтримкою 20 депутатів нижньої палати парламенту або 10 членів Сенату.

Вже відомо, що переобратися на другий термін спробує чинний президент Мілош Земан. Його основним опонентом є позапартійний кандидат, відомий вчений-хімік та колишній президент Чеської академії наук Їржі Драгош.

В останній момент в боротьбу за пост президента вступив екс-прем'єр Мірек Тополанек, якого розглядають як одного з основних суперників Земана. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter