В ЄС помітили активізацію пропагандистів Кремля у зв’язку з подіями в Каталонії

Четвер, 09 листопада 2017, 10:07
Версія для друку Коментарі

Команда спеціалістів, створена ЄС у 2015 році для боротьби з пропагандою РФ, в останні місяці зафіксувала зростання активності, спрямованої на розпалювання кризи в Каталонії.

Про це повідомляє El Pais.

Зазначається, що робота спеціалістів East Stratcom Task Force, департаменту Європейської служби зовнішніх дій в основному зосереджена на викритті пропагандистських сценаріїв щодо України та країн Балтії. Тепер до них приєдналася і Каталонія.

За даними аналітиків, російські пропагандисти, крім російської і англійської мов, стали послуговуватися іспанською. Наводяться також приклади заголовків на кшталт "У Каталонії іспанську мову вже вивчають як іноземну", "Балеарські острови приєднаються до боротьби за незалежність від Іспанії", "Вище керівництво ЄС підтримує застосування насильства у Каталонії".

Спеціалісти відзначили, що зростання кількості інформації про Каталонії становило з 4 згадок до 241 на тиждень.

Зазначається, що йдеться про інформацію, присвячену слабкості держав-членів ЄС і краху західних ліберальних держав і протиставленні Росії як альтернативи.

За даними аналітиків, вперше сумнівну інформацію щодо Каталонії було виявлено у вересні минулого року на сайті газети "Известия", де йшлося про наміри Каталонії визнати незалежність Криму.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter