Громадяни Румунії та Болгарії отримали безвіз з Канадою

П'ятниця, 01 грудня 2017, 09:59
Версія для друку Коментарі

1 грудня набув чинності безвізовий режим з Канадою для громадян Болгарії та Румунії.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Єврокомісії.

Для деяких категорій громадян Болгарії та Румунії візові вимоги було скасовано 1 травня 2017 року, а 1 грудня безвізовий режим для короткострокових поїздок почав працювати для всіх громадян цих двох країн.

"Досягнення повної візової взаємності для всіх громадян ЄС є нашим пріоритетом, і ми будемо продовжувати наполегливо працювати з нашими державами-членами та нашими зовнішніми партнерами, щоб досягти відчутних результатів", - сказав євро комісар з питань міграції Дімітріс Аврамопулос.

Зазначимо, що громадяни Румунії, Болгарії, а також Кіпру, Хорватії та Польщі досі не мають безвізового режиму із США, на відміну від громадян решти країн ЄС.

Ще минулого року закінчився 24-місячний термін, упродовж якого, відповідно до візового регламенту ЄС, США повинні були скасувати існуючий односторонній візовий режим для цих країн, оскільки всі країни-члени ЄС вже запровадили передбачений регламентом двосторонній безвізовий режим.


ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter