Посол ЄС: Владі України треба щодня нагадувати про антикорупційний суд

П'ятниця, 01 грудня 2017, 13:08
Версія для друку Коментарі

Голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі закликав громадських активістів щодня нагадувати владі України про необхідність створення нового антикорупційного суду.

Про це він заявив у виступі на Всеукраїнському форумі "Громадська асамблея: SMART реформи", повідомляє "Укрінформ".

"Саме у сфері верховенства права ми маємо бути дуже пильними і продовжувати нашу спільну боротьбу. Ви знаєте, що треба зробити упродовж наступних кількох місяців, але не можу не згадати про необхідність продовжувати щодня говорити владі країни, що нам необхідний новий антикорупційний суд", - сказав Мінгареллі.

Він акцентував, що цей суд має бути створений відповідно до рекомендацій Венеційської комісії, "а не просто шляхом створення якоїсь чергової робочої групи не знаю де".

"Давайте виконаємо рекомендації Венеційської комісії і створимо антикорупційний суд", - закликав Мінгареллі.

Раніше голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі заявляв, що немає потреби вести подальші обговорення про антикорупційні суди, оскільки наразі їх треба втілювати в життя.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter