ЄС готовий надати нову фінансову допомогу Україні за умови активізації реформ

П'ятниця, 01 грудня 2017, 13:58
Версія для друку Коментарі

Європейська комісія готова розглянути питання про подальшу макрофінансової допомоги Україні, за умови активізації реформ.

Про це йдеться в заяві на сайті Єврокомісії.

Єврокомісія підкреслює, що в найближчі місяці вирішальне значення матимуть посилення імпульсу реформ з боку України і протидія внутрішньому тиску, метою якого є скасування політики проведення важливих реформ.

У заяві зазначається, що на зустрічі президента Єврокомісії Жан-Клод Юнкера і президента України Петра Порошенка в кулуарах саміту Східного партнерства український президент висловив зацікавленість у подальшій програмі макрофінансової домопоги ЄС.

"Комісія готова оцінити важливість подальших програм макрофінансової допомоги, і, якщо вважатиме це виправданим, готова представити пропозиції щодо нової програми на початку 2018 року. Необхідно провести економічну оцінку, в тому числі необхідності в зовнішньому фінансуванні", - наголошується в заяві.

Зазначимо, що Порошенко сьогодні на зустрічі з бізнесом у Києві заявив, що обсяг нової програми макрофінансової допомоги Європейського Союзу для України становитиме 1,8 млрд євро.

У заяві Єврокомісії обсяги програми не вказуються.

Нагадаємо, Європейська комісія не виплатить третій транш макрофінансової допомоги Україні у розмірі 600 млн євро за програмою, затвердженої у 2015 році.


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter