Мадрид направить 3500 поліцейських для охорони виборів у Каталонії

Вівторок, 12 грудня 2017, 14:03
Версія для друку Коментарі

Міністерство внутрішніх справ Іспанії планує направити близько 3500 цивільних гвардійців для забезпечення безпеки каталонських виборів, які пройдуть 21 грудня.

Про це повідомляє El Pais з посиланням на внутрішній документ сил безпеки.

Згідно із документом, який датується від 11 грудня, у період з 19 і 22 грудня скасовуються всі відпустки гвардійців, які візьмуть участь в операції під назвою "Operación Copérnico" проти можливих безпорядків.

У документі йдеться, що протягом цих чотирьох днів, поліцейські, які будуть направлені у Каталонію, а також ті, хто був направлений раніше в останні місяці з інших куточків Іспанії не зможуть залишити свою службу для тимчасових відлучень, за винятком вагомих та обґрунтованих причин.

Повідомляється, що такі заходи вже розкритикувала Об'єднана асоціація Цивільної гвардії (AUGC), яка займається захистом інтересів службовців.

Нагадаємо, регіональні вибори у Каталонії заплановані на 21 грудня.

Соціологи прогнозують на них досить високу явку – на рівні 82%.

Раніше повідомлялося, що в результаті дострокових виборів у Каталонії партії, які виступають за незалежність регіону від Іспанії, можуть втратити більшість у парламенті.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter