У Меджлісі застерігають ПАРЄ від повернення делегації РФ до асамблеї

Середа, 13 грудня 2017, 09:06
Версія для друку Коментарі

Меджліс кримськотатарського народу підготував звернення до керівників і членів Парламентської асамблеї Ради Європи, в якому закликав не допустити повернення делегації Росії до складу асамблеї.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на сторінці у Facebook.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз у середу проведе в Страсбурзі низку зустрічей, на яких викладе позицію Меджлісу в питанні про можливе відновлення повноважень делегації Росії в ПАРЄ.

"Якщо Росія беззастережно повернеться в ПАРЄ, Асамблея і її члени будуть нести відповідальність спільно з Москвою за подальші викрадення людей, арешти, ув’язнення в тюрми і тортури в Криму, які використовуються для придушення інакомислення і свободи", - йдеться у тексті звернення до керівництва ПАРЄ.

Офіційне звернення Меджлісу кримськотатарського народу також буде направлено на адресу президента ПАРЄ, депутатів-членів ПАРЄ і генерального секретаря Ради Європи.

Нагадаємо, у Росії заявили, що її делегація в 2018 році не повернеться в Парламентську асамблею Європи.

Нагадаємо, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд вважає, що ПАРЄ має замислитися над виконанням вимог Російської Федерації, щоби остання не вийшла зі складу РЄ.

Про ситуацію з шантажем з боку РФ  детальніше читайте у статті: "Безпрограшна лотерея Кремля: до чого приведе Москву шантаж Ради Європи".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter