Путін: Україна має домовитися із бойовиками "ДНР" щодо миротворців ООН

Четвер, 14 грудня 2017, 13:23
Версія для друку Коментарі

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Україна має домовлятися із бойовиками "ЛДНР" для введення миротворців ООН.

Про це він заявив в ході прес-конференції 14 грудня, яка транслювалась в ефірі російських ЗМІ.

За словами Путіна, після розмови з Меркель він погодився на те, щоб миротворці ООН були на всій території конфлікту на Донбасі, включно з кордоном між Україною та Росією.

"Я подумав, і сказав (Меркель. - Ред.): так, ти права, ми погодимося. І ми одразу ж внесли корективи у свою резолюцію. Але зараз виявляється, що і цього недостатньо.

Що по суті, все зводиться до того, щоб поставити під міжнародний контроль цю територію. Ми не проти цього, але для цього потрібно владі Києва домовлятися із самим Донбасом. І взагалі конфлікти подібного виду у світі ніде не вирішувалися лише через посередників. Вони всюди вирішувалися в ході прямих контактів між конфліктуючими сторонами. Влада Києва уникає цих прямих контактів", - заявив Путін.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що він ніколи не був проти участі Сполучених Штатів у "нормандському форматі".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter