НАТО давно мало зняти штучні обмеження для надання Україні летальної зброї - Турчинов

Четвер, 14 грудня 2017, 17:19
Версія для друку Коментарі

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов вважає, що держави-члени НАТО вже давно мали зняти штучні обмеження для надання Україні летальної зброї.

Про це Турчинов заявив у четвер на засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні послів країн-членів Альянсу, повідомляє прес-служба секретаря РНБО.

"Вже перезріла необхідність політичного рішення держав Альянсу щодо зняття штучних обмежень, надання Україні озброєнь, зокрема і летальних, для оснащення Збройних Сил, інших структур сектору безпеки і оборони", - цитує Турчинова прес-служба.

Турчинов підкреслив, що східні кордони України є передовим рубежем європейської безпеки, тому посилення безпекових спроможностей України, розвиток Збройних Сил відбувається постійно і на різних рівнях на основі найкращих досягнень, насамперед НАТО, а також бойового досвіду останніх років.

Секретар РНБО додав, що Україна зацікавлена в активному розвитку військово-технічного співробітництва з НАТО і державами-членами Альянсу.  

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter