Тисячі пасажирів "застрягли" за кордоном через банкрутство австрійського лоукостера

Четвер, 14 грудня 2017, 18:03
Версія для друку Коментарі

Австрійський уряд у четвер розпочав повернення 5 тисяч пасажирів, які "застрягли" за кордоном через оголошення авіакомпанії Niki неплатоспроможною.

Про це повідомляє The Local.

Компанія Niki, чиї 20 літаків обслуговують курорти в південній Європі і на півночі Африки, припинила польоти у середу після оголошення своєї неплатоспроможності.

Це трапилось після того, як німецька Lufthansa оголосила, що не зацікавлена у придбанні Niki разом з частиною Air Berlin. Niki є "дочкою" німецької компанії Air Berlin, яка оголосила про неплатоспроможність у серпні та припинила польоти в жовтні.

Міністр транспорту Йорг Ляйхтфрід заявив у четвер, що у скрутному становищі можуть опинитися до 10 тисяч пасажирів, але пізніше уточнили, що їхня кількість становить трохи більше 5 тисяч осіб.

Пасажирів відправляють додому рейсами інших авіакомпаній. За необхідності планують організувати додаткові чартерні рейси.

Бюджетна авіакомпанія Niki була заснована Нікі Лаудою, австрійським чемпіоном Формули-1, він продав її Air Berlin у 2011 році. У четвер він заявив, що потенційно зацікавлений у поверненні своєї компанії. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter