Климпуш-Цинцадзе: путінська Росія в ПАРЄ - це компроміс із совістю

П'ятниця, 15 грудня 2017, 14:38
Версія для друку Коментарі

Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала країнам, які закликали припинити спроби повернути російську делеагцію у ПАРЄ.

Про це вона написала у Twitter.

"Кремль хоче знищити авторитет ПАРЄ. Дякуємо 20 учасникам організації, які це розуміють. Путінська Росія в ПАРЄ - це компроміс із совістю", - написала Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, делегати ПАРЄ від 20 держав членів Ради Європи підписали жорстку декларацію, в якій закликали припинити спроби повернути Росію у ПАРЄ.

Як відомо, генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд вважає, що ПАРЄ має замислитися над виконанням вимог Російської Федерації, щоби остання не вийшла зі складу РЄ.

Про ситуацію з шантажем з боку РФ  детальніше читайте у статті: "Безпрограшна лотерея Кремля: до чого приведе Москву шантаж Ради Європи".

 
ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter