Росія зняла заборону на поставки шпрот з двох підприємств Латвії та Естонії

Понеділок, 18 грудня 2017, 10:53
Версія для друку Коментарі

Росія зняла обмеження на поставки рибопродукції з двох підприємств в Латвії та Естонії.

Про це повідомляє сайт Россільгоспнагляду.

Латвійському підприємству SIA Karavela дозволили ввозити в Росію рибні консерви і пресерви. Естонська компанія DGM Shipping AS буде ввозити рибу і рибопродукцію (кілька, салака).

У Россільгоспнагляді повідомили, що рішення було прийнято після розгляду матеріалів, які були отримані в результаті перевірки російськими фахівцями латвійських і естонських підприємств.

"Питання про скасування тимчасових обмежень на ввезення продукції з інших підприємств буде розглянуто на підставі поданих компетентними органами Латвії та Естонії матеріалів щодо усунення порушень", - зазначили у відомстві.

У червні 2015 року Росія ввела заборону на ввезення рибних консервів з 31 естонського і 44 латвійських заводів. Россільгоспнагляд пояснив це рішення системними порушеннями. В прибалтійській продукції нібито знайшли високий вміст бензапірена, а також Росія вважала, що ці компанії недостатньо стежать за безпекою продукції.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter