Росія зняла заборону на поставки шпрот з двох підприємств Латвії та Естонії

Понеділок, 18 грудня 2017, 10:53
Версія для друку Коментарі

Росія зняла обмеження на поставки рибопродукції з двох підприємств в Латвії та Естонії.

Про це повідомляє сайт Россільгоспнагляду.

Латвійському підприємству SIA Karavela дозволили ввозити в Росію рибні консерви і пресерви. Естонська компанія DGM Shipping AS буде ввозити рибу і рибопродукцію (кілька, салака).

У Россільгоспнагляді повідомили, що рішення було прийнято після розгляду матеріалів, які були отримані в результаті перевірки російськими фахівцями латвійських і естонських підприємств.

"Питання про скасування тимчасових обмежень на ввезення продукції з інших підприємств буде розглянуто на підставі поданих компетентними органами Латвії та Естонії матеріалів щодо усунення порушень", - зазначили у відомстві.

У червні 2015 року Росія ввела заборону на ввезення рибних консервів з 31 естонського і 44 латвійських заводів. Россільгоспнагляд пояснив це рішення системними порушеннями. В прибалтійській продукції нібито знайшли високий вміст бензапірена, а також Росія вважала, що ці компанії недостатньо стежать за безпекою продукції.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter