США запровадили санкції проти двох військових підприємств РФ

Середа, 20 грудня 2017, 09:53
Версія для друку Коментарі

Міністерство торгівлі США запровадило санкції щодо двох російських компаній, які працюють на військово-промисловий комплекс РФ.

Відповідне рішення було опубліковане у федеральному реєстрі США.

Санкції стосуються акціонерного товариства "Дослідне конструкторське бюро "Новатор" і Федерального науково-виробничого центру "Титан-Барикади".

"Ці компанії виробляють для російського міністерства оборони комплекси крилатих ракет наземного базування, дальність польотів яких заборонена в рамках Договору про ракети середньої і малої дальності. Тому є достатньо підстав вважати, ґрунтуючись на конкретних і зрозумілих фактах, що вони були залучені до дій, що суперечать національній безпеці або зовнішньополітичним інтересам Сполучених Штатів", - йдеться в повідомленні.

Згідно з рішенням, міністерство вводить режим експортного ліцензування на продукцію компаній, які потрапили в чорний список, а також на пов'язані з ними товари з інших країн, якщо в них є американські комплектуючі.

Нагадаємо, у жовтні Держдепартамент США опублікував список російських компаній, які потрапляють під американські санкції.

До переліку увійшли 39 компаній, серед яких "Калашников", "Ростех", "Рособоронекспорт", "Іжмаш", "Сухой", "МіГ", "Туполєв", "Алмаз-Антей" та інші.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter