Німеччина побудує в Марокко два притулки для неповнолітніх біженців

Неділя, 24 грудня 2017, 10:57
Версія для друку Коментарі

Уряд Німеччини планує побудувати в Марокко два притулки для неповнолітніх біженців, до яких в тому числі візьмуть мігрантів-марокканців з Німеччини.

Про це повідомляє DW.

Планується, що в цих установах мігранти зможуть "отримати притулок, соціально-педагогічний догляд, доступ до освітніх послуг та подальшу підтримку". На даний момент заплановане спорудження двох пілотних установ на 100 місць, куди зможуть потрапити як місцеві підлітки не старше 18 років, так і марокканці, яких вишлють з Німеччини, в тому числі - малолітні злочинці.

Відзначається, що в 2017 році Німеччина відмовлялася висилати на батьківщину неповнолітніх біженців, які прибули в країну без батьків, однак в наступному році це може змінитися.

За перші 6 місяців 2017 року Німеччина розглянула більше заявок на надання притулку, ніж всі інші країни Євросоюзу разом узяті: 357 тисяч заявок проти 200 тисяч у інших країнах ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter