На кордоні з РФ у тестовому режимі почав працювати біометричний контроль

Середа, 27 грудня 2017, 09:43
Версія для друку Коментарі

Держприкордонслужба України 27 грудня почне тестування системи біометричного контролю в двох пунктах на українсько-російському кордоні.

Про це сказав помічник глави ДПСУ Олег Слободян в коментарі "Інтерфакс-Україна".

Тестування системи буде проходити в пунктах пропуску "Гоптівка" (Харківська область) і "Бачівськ" (Сумська область). Повністю система запрацює, як і планувалася, з 1 січня 2018 року.

"Серйозне тестування у нас починається сьогодні саме в цих двох пунктах. Однак запуск системи на кордоні і в міжнародних аеропортах відбудеться, як і заплановано, в понеділок", - сказав Слободян.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter