У Швейцарії на висоті 3 тисяч метрів відкрили перший "селфі-пункт" для лижників

Неділя, 31 грудня 2017, 17:32
фото
Версія для друку Коментарі

У Швейцарії відкрили перший пункт на гірськолижній трасі, де можна буде зробити селфі без ризику зірватися і впасти зі схилу.

Такий пункт створили у містечку Піц Лагальп в кантоні Граубюнден, повідомляє Swissinfo.

Спеціально облаштована сталева огорожу дозволить лижникам фотографуватися у повній безпеці на тлі "найкрутішого спуску Швейцарії".

Щоб мінімізувати ризик для охочих зробити Селфі на висоті 2 995 метрів у Верхньому Енгандині спеціально була побудована кругла сталева конструкція діаметром два метри.

 

"Наші гості тепер можуть призупинити катання і зробити в селфі у безпеці на тлі чудової панорами", - сказав Маркус Мозер, директор туристичної компанії.

Згідно з дослідженням Університету Корнелла, в період з березня 2014 року по вересень 2016 року 127 осіб у всьому світі загинули, намагаючись зробити селфі.

У Швейцарії смертельних випадків з цієї причини ще не було зафіксовано, повідомило швейцарське інформаційне агентство SDA.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter