США відновлять видачу віз росіянам, але в обмеженому обсязі

Понеділок, 04 грудня 2017, 15:01
Версія для друку Коментарі

Генеральні консульства США в російських регіонах частково відновлять видачу віз росіянам.

Про це повідомили у посольства США в Росії.

11 грудня консульства США в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці відновлять проведення співбесід на неімміграційні візи. Однак підкреслюється, що видача віз в консульствах буде проводитися лише в обмеженому обсязі.

Посольство США в Москві також продовжить проводити співбесіди на імміграційні, диверсифікаційні і неімміграційні візи в обмеженому обсязі.

У посольстві підкреслили, що не зможуть відновити видачу віз в тому обсязі, який підтримували "до необгрунтованого рішення уряду Російської Федерації істотно скоротити чисельність персоналу посольства США і трьох консульств".

"Ми продовжуємо виконувати свою роботу зі значно скороченим кадровим складом, що неминуче передбачає скорочений обсяг візових послуг. Хоча ми раді відновити цей процес, його обмежений характер як і раніше є сумним наслідком рішення уряду РФ обмежити штат дипмісії США", - ідеться у повідомленні.

У серпні посольство США у Росії оголосило, що Сполучені Штати призупиняють видачу більшості віз в Росії. Це пов’язано із обмеженням чисельності американських дипломатів в РФ.

З вересня отримати американську візу в Росії можна було лише в посольстві в Москві. Але це призвело до збільшення термінів оформлення віз. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter