У Туреччині затримали ще одного племінника Гюлена

Середа, 06 грудня 2017, 09:26
Версія для друку Коментарі

Турецька поліція під час спецоперацій затримала Салмана Гюлена, племінника мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена, якого звинувачують у спробі державного перевороту.

Про це повідомляє NTV.com.tr.

За даними телеканалу, поліція затримала 47 з 87 підозрюваних членів організації Гюлена FETÖ. Рейди поліції були проведені за 68 адресами в Анкарі.

Повідомляється, що серед затриманих є племінник Гюлена - Салман Гюлен.

Нагадаємо, 23 липня 2016 року був затриманий Мухаммет Саїт Гюлен - племінник ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена.

У січні 2017 року в турецькому районі Тургутлу затримали ще одного племінника опозиційного мусульманського проповідника, якого ідентифікували лише за ініціалами M.A.S.

Також у жовтні 2016 року турецька поліція затримала в Ізмірі брата опозиційного мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена, який звинувачується в організації спроби державного перевороту.

Як відомо, Фетхуллах Гюлен живе в добровільному вигнанні у США.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter