У Туреччині затримали ще одного племінника Гюлена

Середа, 06 грудня 2017, 09:26
Версія для друку Коментарі

Турецька поліція під час спецоперацій затримала Салмана Гюлена, племінника мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена, якого звинувачують у спробі державного перевороту.

Про це повідомляє NTV.com.tr.

За даними телеканалу, поліція затримала 47 з 87 підозрюваних членів організації Гюлена FETÖ. Рейди поліції були проведені за 68 адресами в Анкарі.

Повідомляється, що серед затриманих є племінник Гюлена - Салман Гюлен.

Нагадаємо, 23 липня 2016 року був затриманий Мухаммет Саїт Гюлен - племінник ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена.

У січні 2017 року в турецькому районі Тургутлу затримали ще одного племінника опозиційного мусульманського проповідника, якого ідентифікували лише за ініціалами M.A.S.

Також у жовтні 2016 року турецька поліція затримала в Ізмірі брата опозиційного мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена, який звинувачується в організації спроби державного перевороту.

Як відомо, Фетхуллах Гюлен живе в добровільному вигнанні у США.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування для України: як повторити успіх естонської реформи

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter