НАТО закликає РФ вивести військових з території Грузії - Столтенберг

Середа, 06 грудня 2017, 12:58
Версія для друку Коментарі

Міністри закордонних справ країн НАТО підтвердили свою практичну та політичну підтримку Грузії, а також висловили прихильність щодо можливого членства Грузії в Альянсі.

Про це йдеться у повідомленні на сайті НАТО.

Генеральний секретар Єнс Столтенберг висловив подяку Грузії за внесок в євроатлантичну безпеку.

"Особливо це стосується служби висококваліфікованих грузинських військовослужбовців, багато з яких служили в Афганістані, де Грузія робить найбільший внесок серед країн, які не входять до НАТО", - сказав він.

Міністри обговорили поточне співробітництво між НАТО і Грузією, у тому числі планування спільних військових навчань у 2019 році.  

"Альянс повністю налаштований на надання Грузії порад та інструментів, необхідних для досягнення можливого членства в НАТО", - додав Столтенберг.

Генеральний секретар підкреслив тверду прихильність НАТО безпеці та територіальній цілісності Грузії.

"Ми стурбовані поглибленням відносин Росії з групами Абхазії та Південної Осетії. Ми закликаємо Росію припинити визнання цих регіонів та вивести свої сили з території Грузії", - сказав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter