НАТО закликає РФ вивести військових з території Грузії - Столтенберг

Середа, 06 грудня 2017, 12:58
Версія для друку Коментарі

Міністри закордонних справ країн НАТО підтвердили свою практичну та політичну підтримку Грузії, а також висловили прихильність щодо можливого членства Грузії в Альянсі.

Про це йдеться у повідомленні на сайті НАТО.

Генеральний секретар Єнс Столтенберг висловив подяку Грузії за внесок в євроатлантичну безпеку.

"Особливо це стосується служби висококваліфікованих грузинських військовослужбовців, багато з яких служили в Афганістані, де Грузія робить найбільший внесок серед країн, які не входять до НАТО", - сказав він.

Міністри обговорили поточне співробітництво між НАТО і Грузією, у тому числі планування спільних військових навчань у 2019 році.  

"Альянс повністю налаштований на надання Грузії порад та інструментів, необхідних для досягнення можливого членства в НАТО", - додав Столтенберг.

Генеральний секретар підкреслив тверду прихильність НАТО безпеці та територіальній цілісності Грузії.

"Ми стурбовані поглибленням відносин Росії з групами Абхазії та Південної Осетії. Ми закликаємо Росію припинити визнання цих регіонів та вивести свої сили з території Грузії", - сказав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Brexit зупинився на кордоні: як проблема Північної Ірландії ламає переговори Великої Британії та ЄС

По обидва боки ірландського кордону є політики та активісти, які сподіваються на відновлення об’єднаної Ірландії. На думку колишнього міністра юстиції Ірландії Майкла МакДауела, ще 10 років тому він не міг уявити об’єднану Ірландію, але сьогодні готовий сказати "можливо"...

Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter