МЗС Британії: втручання у роботу НАБУ загрожує антикорупційним розслідуванням

Середа, 06 грудня 2017, 14:03
Версія для друку Коментарі

Втручання у діяльність Національного антикорупційного бюро - це тривожний знак, що ставить під загрозу майбутнє незалежних антикорупційних розслідувань в Україні.

Про це йдеться у заяві речника Міністерства закордонних справ Великої Британії.

"НАБУ, в створення якого Велика Британія вклала значні ресурси, є надзвичайно важливою ланкою антикорупційного механізму в Україні та досягла значного прогресу у своєму розвитку та проведенні розслідувань. Нещодавні події, зокрема, втручання у розслідування НАБУ і викриття його агентів під прикриттям, – це тривожний знак, що ставить під загрозу майбутнє незалежних антикорупційних розслідувань", - йдеться у заяві.

У британському МЗС наголошують, що корупція залишається головною загрозою для стабільності та національної безпеки України, в той час як українські виборці визначають її як основну проблему в країні.

"Боротьба з корупцією є визначальною для європейського вибору України та її прагнень стати сучасною, економічно успішною і демократичною державою", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, 5 грудня Євросоюз офіційно звинуватив Генпрокуратуру у підриві роботи НАБУ.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter