В Афінах поліція застосувала сльозогінний газ проти демонстрантів

Середа, 06 грудня 2017, 14:26
фото
Версія для друку Коментарі

Грецька поліція застосувала сльозогінний газ проти учасників маршу в Афінах, які вийшли на вулиці вшанувати пам'ять 15-річного Александра Григоропулоса, який дев’ять років тому був вбитий поліцейським.

Про це повідомляє Protоthema.

Кілька сотень демонстрантів, серед яких були підлітки та студенти, пройшли центром Афін. Демонстрацію охороняли близько 3000 поліцейських.

 

Деякі протестуючі підпалили кілька сміттєвих контейнерів і кидали каміння, а також "коктейлі Молотова" в поліцію. Учасники акції також розбили кілька вітрин.

 

У відповідь поліцейські застосували сльозогінний газ, щоб розігнати демонстрантів.

Сутички відбулися за день до візиту турецького президента Реджепа Тайіпа Ердогана, через приїзд якого в Афінах значно посилили заходи безпеки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter