Суд Франції збільшив заставу для Керімова до 40 мільйонів євро

Середа, 06 грудня 2017, 14:26
Версія для друку Коментарі

Апеляційний суд французького міста Екс-ан-Прованс залишив на волі сенатора РФ Сулеймана Керімова, збільшивши суму застави від 5 до 40 мільйонів євро.

Про це повідомляє французьке видання Le Figaro.

Сьогодні, після слухання за зачиненими дверима в апеляційному суді Керімов, в оточені охоронців, залишив зал без коментарів.

"Він залишився на свободі, йому збільшили заставу та розширили коло осіб, з якими не можна спілкуватися", - повідомило російське видання "РИА Новости" з посиланням на джерело, знайоме із ситуацією.

Нагадаємо, російського сенатора Сулеймана Керімова у Франції підозрюють в ухиленні від сплати податків на суму 400 мільйонів євро.

Сулейман Керімов, один із найбагатших людей Росії, був затриманий у Ніцці.

Після цього французька прокуратура висунула Керимову звинувачення у відмиванні грошей і шахрайстві з податками.

Вперше суд відпустив Керімова з-під варти під заставу в 5 млн євро і заборонив залишати межі департаменту Приморські Альпи на Лазурному березі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter