Суд Франції збільшив заставу для Керімова до 40 мільйонів євро

Середа, 06 грудня 2017, 14:26
Версія для друку Коментарі

Апеляційний суд французького міста Екс-ан-Прованс залишив на волі сенатора РФ Сулеймана Керімова, збільшивши суму застави від 5 до 40 мільйонів євро.

Про це повідомляє французьке видання Le Figaro.

Сьогодні, після слухання за зачиненими дверима в апеляційному суді Керімов, в оточені охоронців, залишив зал без коментарів.

"Він залишився на свободі, йому збільшили заставу та розширили коло осіб, з якими не можна спілкуватися", - повідомило російське видання "РИА Новости" з посиланням на джерело, знайоме із ситуацією.

Нагадаємо, російського сенатора Сулеймана Керімова у Франції підозрюють в ухиленні від сплати податків на суму 400 мільйонів євро.

Сулейман Керімов, один із найбагатших людей Росії, був затриманий у Ніцці.

Після цього французька прокуратура висунула Керимову звинувачення у відмиванні грошей і шахрайстві з податками.

Вперше суд відпустив Керімова з-під варти під заставу в 5 млн євро і заборонив залишати межі департаменту Приморські Альпи на Лазурному березі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter