Делегація Асада не приїхала на сирійські мирні переговори у Женеві

Середа, 06 грудня 2017, 15:32
Версія для друку Коментарі

Переговори про завершення шестирічної війни в Сирії, відновлені сьогодні у Женеві, проходять без делегації президента Сирії Башара аль-Асада.

Про це повідомляє Reuters.

Агентство зазначає, що немає ознако того, що делегація Асада повернеться до переговорів у Женеві, з яких вона вийшла минулого тижня.

Джерело, близьке до переговорної команди сирійського уряду, повідомило Reuters, що делегація все ще перебуває в Дамаску в середу, 6 грудня.

Як відомо, переговори розпочалися минулого тижня, а через кілька днів з незначним прогресом, посередник ООН Стеффан де Містура сказав, що урядова делегація, очолювана Башаром аль-Джаафарі, повертається в Дамаск, щоб "проконсультуватися".

Де Містура очікував відновлення переговорів приблизно у вівторок, однак Джаафафі покинув Женеву в суботу і сказав, що він може не повернутися, оскільки опозиція проти того, щоб у майбутньому тимчасовому уряді країни було місце для Асада.

Сирійські чиновники наразі не повідомили, чи повернеться Джаафарі до переговорів.

Делегація сирійської опозиції прибула до офісу ООН в Женеві в середу вранці, щоб відновити переговори з Де Містурою.

Раніше повідомлялося, що проект фінальної заяви сирійської опозиції за підсумками зустрічі в Ер-Ріяді вимагає відставки президента країни Башара Асада на початку будь-якого перехідного періоду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter